مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، ‌روز شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ برگزار و به ازای هر سهم ۵۵ ریال سود بین سهامداران تقسیم شد.
به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه البرز، در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که به ریاست محمد رضا تقوایی، رییس هیات مدیره بیمه البرز و با حضور سیدرسول تاجدار، ‌مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره، علی جعفری، مدیرکل نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی و بیش از ۸۹ درصد از سهامداران این شرکت، برگزار شد، عملکرد هیات مدیره و صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ از سوی صاحبان سهام حاضر در جلسه تصویب شد.
همچنین در این مجمع، سود خالص این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۵ با رشد پنج درصد نسبت به سال ما قبل آن، ۵۵۹ میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال اعلام شد که بر اساس تصمیم مجمع، ۵۵ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران توزیع شد.
بر اساس گزارش هیات مدیره، شرکت بیمه البرز در سال گذشته ۱۸ هزار و ۸۷۸میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال حق بیمه تولید کرده و ۱۳ هزار و ۵۳۹ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده است.